Oto Çilingir Hizmeti

Yenilenen teknolojiyle immobilizer oto anahtar ve kumanda kopyalama servisi vermekteyiz. Profesyonel olarak verdiğimiz oto anahtarcı servisinde hedefimiz Türkiye ‘ de bilinen bir marka haline gelebilmek. 1998'den bu yana hizmet vermekte olan Samsun Uzman Oto Anahtar firma tarafından ithal edilen orjinal oto anahtarlarına oto kumanda kopyalama ve tamir hizmeti vermektedir.

Çilingir Hizmeti

ÇİLİNGİR KAPIDA ekibi bütün marka ve model vasıtalarınızın anahtarları için, oto çilingir hizmeti verilir. Anahtarları kaybolmuş ya da çalınmış vasıtalarınızın, immobilizer beyinleri sökülerek, özel cihazlarla okunup yine kodlanarak yeni anahtarları yapılır. Araçlarınız muhakkak eski anahtarlarınız doğrulusunda açılamaz. Immobilizer anahtar teknolojisi hırsızların işini zorlaştıran, onları caydıran çok güvenilir bir teknolojidir.

Hasarsız kapı açma

Bir çok müşterimiz tarafından sürekli duyduğumuz kapım, camım veya aracımın farklı bir yeri hasar alacak mı? sorusuna kendimizden emin şekilde hayır! diyoruz. Hasar almadan aracınızı açıyor, anahtarınızı kodluyor ve tarafınıza çalışır vaziyette teslim ediyoruz.

HIRSIZLIĞA KARŞI ÖNLEM

Öncelikle şunu hatırlayalım; hiçbir kilit aşılmaz değildir, yalnızca caydırıcı özelliği vardır. Hırsızlar dönemleri kısıtlı olduğundan, en az uğraştırıcı yerlere girerler. Meskenlerinizde çelik kapı, alarm ve kamera caydırıcıdır. Hem de pencerelerinizin de demirli olması ek güvenilirktir. Araçlarınızın caydırıcı olması amacıyla kesinlikle alarm taktırın. Yan yana duran iki vasıtatan alarmı olmayan hırsız doğrulusunda tercih sebebidir. Araç içersinde görünür halde eşya bırakmayın. Mümkünse saklı kontak yaptırın. Bilindiği üzere immobilizer olsa da sizinki dönem dışı bırakılıp pert beyin takılarak aracınız çalınabilmektedir. Hem de direksiyon kilidi de caydırıcıdır. Eğer immobilizer anahtarınız kaybolmuş ya da çalınmışsa, yedek anahtar yaptırmanın yanında kesinlikle immobilizer kodunu da değiştirin.