Ev Güvenlik Sistemi

Ev güvenliği ve durumu hakkında bütün detayları tek bir yerden öğrenebilirsiniz. Sizlere kuracak olduğumuz sistem %100 otomasyonla çalışmaktadır.

Hırsız Alarmı

Hırsız alarmı herhangi bir alana izinsiz girişin tespit edilmesi için tasarlanmış bir elektronik güvenlik sistemleridir. Bu Sistemler hırsızlık veya hırsızlığa karşı korunma amacıyla evler, iş yerleri, endüstriyel tesisler, askeri tesisler vb. yerlerin yanı sıra saldırı ve tacizlere karşı kişisel korunma amacıyla da kullanılmaktadır.

Yangın Alarmı

Yangın Söndürme Sistemlerinin vazgeçilmez unsurlarından birisi olan Yangın Algılama ve Alarm Sistemlerinin temel görevi ortamda bulunan dumanı, gazı ve alevi algılamak, sesli ve ışıklı ikaz üniteleri ile bunu duyurmak ve aynı zamanda yangın söndürme sistemlerinin devreye girmesini sağlamaktır.

Güvenlik Kameraları

İş yeri, konutlar ve yaşam alanlarında alınan güvenlik önlemlerinin en önemli kısmını Güvenlik Kameraları oluşturmaktadır. Alarm sistemleri ile beraber de çalışabilen Güvenlik Kamera Sistemlerinin farklı özellikleri ve çeşitleri bulunmaktadır. İhtiyacınız olan güvenlik düzeyine uygun kamera sisteminin seçimi önemlidir.

Gaz Kaçağı Alarmı

Gaz Kaçağı Alarmı, evinize yada iş yerinize takılacak olan gaz dedektörleriyle ortamda oluşan Gaz kaçaklarını (Örnek: Karbon monoksit, LPG ve doğalgaz kaçakları) algılar ve sesli ikaz ile sizi uyarır. Ev veya iş yeri alarm sisteminiz Boyut Alarm İzleme Merkezi tarafından izleniyor ise Boyut Alarm kısa sürede soruna müdahale edilebilmesini sağlar.

Su Baskını Alarmı

Su baskın dedektörleri bulundukları yerde su seviyesinin belli bir yüksekliğe ulaşması durumunda sinyal üreterek zamanında çözüm bulmanız için sizi uyarır. Güvenlik Sisteminiz Boyut Alarm Merkezine bağlı ise Boyut Alarm, su seviyesindeki yükselmeyi size ve gereğinde güvenlik birimlerine haber vererek en hızlı çözümü üretmenize yardımcı olur.

Panik Alarmı

Panik alarmı iki farklı şekilde konumlandırılabilir. İlkinde ev yada işyerinizde tehlikede olduğunuzu hissettiğiniz an tehlikeyi yarattığını düşündüğünüz kişi yada kişiler fark etmeden Boyut Alarm Merkezine tehlike sinyali göndermenize imkan sağlar. Diğer ise ev yada iş yeri dışında tehlikede olduğunuzu hissettiğiniz zaman Boyut Alarm Merkezine tehlike sinyali iletmenize imkan sağlar.